Iesaki citiem:
Produkti > Vīna skapji pēc individuāla pasūtījuma >

Vīna skapji pēc pasūtījuma

Ja neatrodat VitWine vīna skapju piedāvājumā sev piemērotu vīna skapi, vai, ja jūsu telpām nepieciešams tām pielāgota izmēra skapis, kur uzglabāt vīnu, piedāvājam izgatavot vīna skapi pēc individuāla pasūtījuma, kombinējot jau piedāvājumā esošus VitWine vīna skapju moduļus vai izstrādājot jaunu dizainu. Vīna skapi iespējams papildināt ar dekoratīvo apdari – kvalificētu meistaru roku izpildītiem kokgriezumiem vai gleznojumiem. Jūsu jaunais vīna skapis var būt ozolkoka skapis, priedes koka vai oša koka skapis – vīna skapju izgatavošanā izmantojam tikai dabīgu, ar ekoloģiskām vielām apstrādātu kokmateriālu. Individuāli izstrādāts vīna skapis vai plaukts ļaus pilnvērtīgi izvietot tieši jūsu vīna kolekciju, arī dažādus piederumus, kas nepieciešami vīna baudīšanai. Konkrētai telpai piemērots vīna skapis ir ne vien labs papildinājums esošajam interjeram, bet ļauj pienācīgi un ērti pārskatīt un izmantot savu vīna kolekciju.

Pēc individuāla dizaina piedāvājam izgatavot arī citas vīna mēbeles: vīna plauktus, vīna kastes, arī pusdienu un viesistabas galdus, pie kuriem baudīt vīnu, kā arī citas mēbeles.

Materiāli: dabīgs koks - ozols, osis, priede
Individuāla dizaina mēbeles tiek izgatavotas 10 dienu laikā. Cenā nav iekļautas piegādes izmaksas, PVN un muitas izdevumi, gadījumos, ja prece tiek piegādāta ārpus ES. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas atkarībā no pasūtījuma lieluma un piegādes adreses.

Kontakti

Telefona numurs:LV (+371) 26 743 271
E-pasts: info@vitwine.com

 

Atsūti ziņu
Kонтакты

Tелефон:  LV(+371) 26 743 271
Tелефон: Контакты в Германии: Jürgen F. Müller (+49) 176 22215731

Э-почта:  info [at] vitwine.com

Факс:  (+371) 63026459

Skype: vitwinefurniture

Отправь сообщение
Contacts

Phone number:LV (+371) 26 743 271
E-mail: info@vitwine.com

 

Send a message